Kava s eTwinning ambasadorima - Suradnja na projektima u različitim modelima poučavanja

Na poziv eTwinning ambasadora Tomislava Pavlovića i Nataše Ljubić Klemše nastavnik Petar Nikolić sudjelovao je kao predavač na webinaru "Kava s eTwinning ambasadorima - suradnja na projektima u različitim modelima poučavanja" te predstavio iskustva u provođenju projekata u nastavi na daljinu za vrijeme trajanja epidemije koronavirusa.

Na webinaru su predstavljene aktivnosti koje su u sklopu Erasmus+ projekata provodile u školi u različitim modelima poučavanja.

1. Integracija nastave Engleskog jezika i Kuharstva - obilježavanje Međunarodnog dana kuhara u sklopu Erasmus+ projekta "Food Redefined"

2. Terenska nastava u luku Ploče te posjet Državnom arhivu - sabirnom arhivskom centru Metković - Opuzen - Ploče u sklopu Erasmus+ projekta PORTS.

3. Moje mjesto u "lockdownu" - online aktivnost u sklopu UNESCO ASPNet inicijative u suradnji s parnerskom školom Wilhelm Kaisen Schule iz Bremena.

4. You are the apple of my eye - aktivnost sadnje stabala koja će se provoditi i ove godine u prosincu u sklopu projekta GEOPARKS.

5. Radionica/ okrugli stol o stereotipima u sklopu Erasmus+ projekta "European Patterns: Migration of Birds and People"

6. Radionica Waste management u sklopu Erasmus+ projekta  PORTS

Kave s eTwinning ambasadorima održavaju se četvrtkom i petkom a prijave na webinare idu preko sustava EMA.

objavio: Darko Primorac   datum: 19. 11. 2020.