Engleski Jezik

Learn English today!

« Travanj 2021 »

Erasmus+ Geoparks - Erasmus goes green
Autor: Darko Primorac, 21. 3. 2021.

Pandemija koronavirusa spriječila nas je u održavanju fizičkih mobilnosti pa smo zbog toga intenzivirali lokalne aktivnosti u Erasmus+ projektima koje provodimo u školi.
Učenici 1. h razreda i nastavnici Petar Nikolić, Nina Bjeliš i Josip Cvitanović jučer su u školskom vrtu posadili dvije Lagerstroemije te tako dali svoj doprinos održivom razvoju i zelenom Erasmusu u sklopu projekta "Geoparks".

Učenici će do kraja ove školske godine sudjelovati u virtualnim mobilnostima s partnerima iz Turske, Italije, Slovenije. Ako okolnosti dozvole, fizičke mobilnosti u Tursku i Sloveniju tj. aktivnosti učenja, poučavanja i osposobljavanja u partnerske škole održat će se krajem kolovoza.

Lokalne aktivnosti planirane za travanj i svibanj su bicikliranje i otkrivanje geografskih karakteristika doline Neretve, fotografiranje, izrada fotoalbuma, izrada brošura te diseminacija i upoznavanje lokalnog stanovništva s ciljevima našeg Erasmus+ projekta "Geoparks".