« Svibanj 2020 »

NASTAVA NA DALJINU
Autor: Darko Primorac, 20. 3. 2020.

Drage učenice i učenici,

Od srijede 18. ožujka 2020. Srednja škola Metković  prelazi na  virtualnu nastavu prema redovitom rasporedu.

Za to će vrijeme nastavnici biti dostupni koristeći platformu YAMMER ili TEAMS o kojoj smo vas izvijestili.

Predmetni profesori  će svakoga dana postaviti u svom kanalu materijale za nastavu i smjernice prema rasporedu kakav su učenici imali do sada u školi.  Učenici  mogu pristupiti u svoje virtualne razrede kad god žele u TOKU DANA,  ali moraju kontinuirano pratiti online nastavu i izvršavati zadane aktivnosti u propisanim rokovima.

Učenici koji nisu u mogućnosti (opravdani izostanak) biti nazočni u navedenom  vremenu u svojoj virtualnoj učionici, moći će pristupiti svom virtualnom razredu i predmetnom kanalu u svako vrijeme jer će obrazovni materijali i upute, zadatci i slično biti pohranjeni trajno.

Molimo držite se uputa o ponašanju koje vrijede kao i za nastavu u razrednim odjelima.

Primjereno se ponašajte, savjesno i odgovorno izvršavajući svoje zadatke. Komunikacijom na internetu itekako stvaramo sliku o sebi u društvu te moramo biti svjesni da sve što jednom javno objavimo zauvijek ostaje u virtualnom svijetu. Stoga, kako želimo da nas ljudi vide u stvarnome svijetu, tako se moramo ponašati i u virtualnom.

Drage učenice i učenici, ako svatko radi svoj posao odgovorno i najbolje što može uspjet ćemo realizirati sve što planiramo.

Želimo vam puno uspjeha u radu.

Ravnatelj

Marijo Obradović